Płatność i dostawa

Metody wysyłki oraz koszty

Koszty wysyłki do Polski przez Poczta Polska Kurier 48, ilość do 20 sztuk (waga do 2 kg):

  • płatność przy odbiorze (za pobraniem) 17,20 zł 
  • płatne z góry (po przedpłacie na konto) 12.30 zł

Koszty wysyłki do Polski przez Paczkomat, ilość do 3 sztuk (waga do 0,5 kg)

  • Płatne przy odbiorze (za pobraniem): 18 zł,
  • Płatne z góry (przedpłata na konto): 14 zł.

Wysyłka za granicę tylko przez prywatnych przewoźników z powodu różnych przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach UE odnośnie przesyłania produktów farmaceutycznych i suplementów diety.

Sposób płatności

  • Płatność przy odbiorze (za pobraniem)
  • Płatne z góry (przelew na konto)

Dane do przelewu:

Alior Bank
Ośrodek Terapii SYMPTOM
09 2490 0005 0000 4530 6507 4601

W tytule przelewu prosimy wpisać nr. zamówienia

Uwaga:

Przy złożeniu zamówienia, jeśli Państwo wybierali sposób wysyłki, np. Płatne z góry (przedpłata na konto): 14,00 zł. To należy wybierać sposób płatności: Płatne z góry (przelew na konto).

W sytuacji, gdy podczas wybierania sposobu wysyłki "Płatne z góry" przez pomyłkę zaznaczyli Państwo "Płatność przy odbiorze", to nie dostaniecie Państwo informacji o numerze konta do wykonania przelewu. W takim przypadku należy wykonać przelew na konto podane na tej stronie.

Jeśli istnieją jakieś niejasności prosimy o kontakt z nami.

 

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca: Ośrodek Terapii Uzależnień i Depresji SYMPTOM Dawid Musiał, Katarzyna Lachowicz-Musiał s.c., ul. Szczytowa 28, 33-112 Tarnowiec, NIP: 9930667660. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres e-mail do kontaktu to: osrodek.symptom@gmail.com lub tel: +48 531 01 01 00