If you need help, we have a list of frequently asked questions and answers. We strive to give you the best buying experience possible. Click a question below to view the answer.

Niestety tak, ponieważ nie mamy umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia to leczenie jest płatne. Kwoty można wpłacać przelewami lub w gotówce, za cały pobyt "z góry" lub w ratach spłacając tygodniowe raty przez okres pobytu lub z wydłużonym terminem zapłaty przez firmę Mediraty. Osobno płatne są badania analityczne oraz konsultacje lekarskie. Kwoty zależne od wybranego pokoju oraz długości pobytu.

Należy zabrać ze sobą: dokument tożsamości, ubrania dopasowane do pory roku (w Ośrodku jest pralnia, proszek do prania i płyn do płukania), zapas papierosów (jeżeli osoba paląca-palarnia na balkonie), zażywane leki, wypisy ze szpitali, aktualne badania diagnostyczne, telefon, laptop.

Tak, po okresie aklimatyzacji (1-2 tygodnie) wyjścia w grupach min. 2-3 osobowych do sklepu (pon., pt.), na basen (śr.,nd. - płatność indywidualna), do kościoła (nd.), na spacer (so., nd. - Góra Św. Marcina), teatr/kino (so.).

Tak, można przyjmować odwiedzających w tygodniu po zajęciach terapeutycznych tj wieczorem lub w weekendy.